![Жительці Привілля на Луганщини повідомлено про підозру у пособництві окупантам](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/zradnytsia-3-1070x580.jpg)
Жительці Привілля на Луганщини повідомлено про підозру у пособництві окупантам
За даними слідства, після повномасштабного вторгнення рф проросійськи налаштована жителька Привілля почала співпрацювати з окупаційною владою. Вона працевлаштувалась до Лисичанського місцевого осередку політичної партії «єдіная росія».
Про це повідомили в Луганській обласній прокуратурі.
Фігурантка організовувала збір та передачу матеріальної допомоги збройним силам росії та нзф так званої «лнр», які ведуть бойові дії проти українських військових. Серед переданого: теплий одяг, продукти харчування, окопні свічки, газові балони та пічки.
Також жінка займається залученням нових «волонтерів» з-поміж місцевих жителів. Роздає «гуманітарну допомогу» військовим підрозділам рф, які базуються на території міста.
Наразі вирішується питання щодо оголошення її у розшук та обрання запобіжного заходу.
Читайте також: До 15 років за ґратами засудили правоохоронницю з Луганщини за державну зраду
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.