![71% котелень Покровська готові до опалювального сезону, — Покровськтепломережа (фото)](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/kotelnia-u-Pokrovsku-1070x580.jpg)
71% котелень Покровська готові до опалювального сезону, — Покровськтепломережа (фото)
У рамках підготовки до опалювального сезону поточні ремонти виконуються на котельнях та теплових мережах. Наразі замінено понад 3,5 км застарілих труб.
Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.
Комісія з приймання котелень в експлуатацію після проведених ремонтів відвідала котельню №11, яка була введена в експлуатацію в 1988 році та опалює 13 житлових будинків, а це 2 тис. абонентів, заклади освіти та адміністративні будівлі.
![котельня у Покровську 3](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/kotelnia-u-Pokrovsku-3-1024x782.jpg)
"Зараз здається 6 котелень. На теперішній час інспекції Держенергонагляду здано вже 17 котелень. Це 71% готовності котелень в цілому по підприємству", – повідомив директор КП "Покровськтепломережа" Дмитро Гордієнко.
![котельня у Покровську 2](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/kotelnia-u-Pokrovsku-2-1024x768.jpg)
![котельня у Покровську 4](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/kotelnia-u-Pokrovsku-4-1024x768.jpg)
Нагадаємо, жителів Покровська просять не забирати пошкоджені дорожні знаки.
Читайте також: У Покровську зʼявились банери на козацьку тематику
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.