![У Краматорську зʼявився перший Хаб громадської безпеки](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/khab_1-1070x580.jpg)
У Краматорську зʼявився перший Хаб громадської безпеки
Цей простір спеціалізуватиметься на проведенні освітніх занять для дітей та дорослих, а також буде корисним активістам і волонтерам, які працюють у Краматорському районі.
Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.
"Заняття будуть проводитися для освітян, переселенців, вразливих категорій громадян. Проводити їх будуть професіонали зі структур поліції та ДСНС, а також залучені експерти. В умовах повномасштабного вторгнення нашим громадянам вкрай важливо знати алгоритм дій у надзвичайних ситуаціях: як надавати домедичну допомогу собі та іншим, як поводитися під час виявлення вибухонебезпечних предметів, як протидіяти гендерно-зумовленому насильству, а також дотримуватися ПДР", — йдеться у повідомленні.
![](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/khab_3-1024x683.jpg)
![](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/453594161_927305609432232_6321693226051190321_n-1024x683.jpg)
Нагадаємо, на Донеччині з підприємства стягнуто 218 тис. грн. за засмічення землі побутовими відходами
Читайте також: Костянтинівська громада приєдналася до вшанування пам'яті жертв трагедії в Оленівці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.