![Двом медикам з Луганщини вручили ордени Святого Пантелеймона](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/medyky-1070x580.jpg)
Двом медикам з Луганщини вручили ордени Святого Пантелеймона
Військовому та цивільному медикам з Луганської області вручені ордени Святого Пантелеймона.
Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації.
У Києві відбулася церемонія вручення Відзнаки за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона", де від Луганської області переможцями регіонального відбору Відзнаки визнані Ельнаре Араз кизи Троян та Віктор Пономарьов.
Від початку повномасштабного вторгнення ворога фельдшерка Ельнаре Араз кизи Троян виконувала свої функціональні обов'язки в надважких умовах, до останнього здійснювала виїзди у складі бригади у Луганській області. У 2022 році Ельнаре Троян отримала Почесну грамоту Кабінету Міністрів України та медаль "За врятоване життя". Допомагала відновлювювати роботу підприємства у м. Дніпро після релокації. Вона брала участь у виконанні завдань Медичних Сил ЗСУ з евакуації постраждалих та поранених Захисників. З початку 2023 року здійснила 323 перевезення з наданням медичної допомоги по території України.
У серпні 2020 року фельдшер Віктор Пономарьов уклав контракт з Державною прикордонною службою України, де служить і понині. Повномасштабне вторгнення зустрів у місті Щастя. Захищав суверенність України в районі села Стара Краснянка, брав участь у боях за м. Святогірськ та с. Ярова Донецької області. Сьогодні Віктор – начальник групи надання допомоги під час медичної евакуації поранених відділу медичного забезпечення 3 прикордонного загону імені героя України полковника Євгенія Пікуса.
Нагадаємо, на Луганщині більше 800 боєприпасів вибухотехніки поліції знешкодили від початку року
Читайте також: Ще 180 тисяч гривень отримали у липні захисники та члени їх сімей з Кремінщини
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.