![Покровське управління соцзахисту населення відновило прийом громадян (фото)](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovske-upravlinnia-sotszakhystu-naselennia-vidnovylo-pryyom-hromadian-1-1070x580.jpg)
Покровське управління соцзахисту населення відновило прийом громадян (фото)
Управління соціального захисту населення працює у звичному режимі. Надають всі види послуг як мешканцям міста, так і жителям старостинських округів громади.
Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.
Як зазначила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, згідно з графіком продовжуються виїзні прийоми громадян по всій території Покровської громади, а також відвідування людей, які опинились у складних життєвих обставинах або за станом здоров'я не можуть самостійно відвідати Управління.
Левова частка відвідувачів — ВПО з прифронтових територій: люди реєструються за всіма державними програми та звертаються щодо призначення соціальних послуг.
Також є великий попит на місцеві соціальні програми.
"Це допомога і родинам загиблих, і в разі пошкодження житла. Ми працюємо з міжнародними організаціями, тому маємо змогу надати фінансову допомогу жителям, у яких зруйноване житло. Ми працюємо разом, щоб нікого не залишити сам на сам з бідою", – розповіла Ірина Бонзюх.
![Покровське управління соцзахисту населення відновило прийом громадян 3](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovske-upravlinnia-sotszakhystu-naselennia-vidnovylo-pryyom-hromadian-3-1024x767.jpg)
![Покровське управління соцзахисту населення відновило прийом громадян 2](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovske-upravlinnia-sotszakhystu-naselennia-vidnovylo-pryyom-hromadian-2-1024x768.jpg)
Нагадаємо, спортсменка з Покровська Людмила Сердюк, яку під час пробіжки збила автівка, померла у лікарні.
Читайте також: Жителів Покровська просять не забирати пошкоджені дорожні знаки
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.