![Мобільний клас з мінної безпеки завітав до мешканців Волноваського району](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/DSNS_Donechchyny_1-1-1070x580.jpg)
Мобільний клас з мінної безпеки завітав до мешканців Волноваського району
Інспектори Волноваського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями населених пунктів Андріївка, Розлив та Багатир щодо мінної безпеки.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
![](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/DSNS_Donechchyny_4-1024x768.jpg)
Захід був присвячений інформуванню населення про мінну небезпеку, яка зростає через постійні обстріли й забруднення території Донеччини нерозірваними боєприпасами.
"Під час заходу фахівці ДСНС нагадали мешканцям правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечного або схожого на нього предмета. За допомогою 3D макетів громадяни мали можливість ознайомитися з реальними розмірами боєприпасів та дізнатися, як позначаються небезпечні зони. Фахівці підкреслили, що нерозірвані снаряди приховують у собі загрозу для життя і здоров'я, а порушення правил безпеки можуть призвести до трагічних наслідків", — йдеться у повідомленні.
![](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/DSNS_Donechchyny_3-1024x768.jpg)
Нагадаємо, піротехніки Донеччини виявили та знищили ФАБ-250 (відео)
Читайте також: На Донеччині рятувальники ліквідували 22 пожежі 18 липня
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.