![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.5-1-1070x580.jpg)
Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID
Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проектного менеджменту у Покровськійській громаді.
Про це повідомляє офіційний канал Покровської міської військової адміністрації.
Протягом чотирьох днів у рамках програми USAID "Мріємо та діємо"/UNITY в Києві працювала Школа проектного менеджменту для вирішення локальних проблем. Участь у ній взяли представники Покровської громади, зокрема директор КУ "Агентство розвитку громади" Дмитро Єрмолович та представники новоствореної ГО "Світло Донбасу".
Серед учасників школи — молоді активісти та волонтери, представники органів місцевого самоврядування та спеціалісти з управління проєктами.
Під час занять учасники вчились розробляти проєкти для відбудови, якісно створювати грантові заявки та мали можливість обмінятись власним досвідом.
«Представники ГО «Світло Донбасу» вирішили зупинитись на проблемі з водопостачанням у громаді та писали проєкт, який допоможе тимчасово її вирішити», — Дмитро Єрмолович
Також: Історія сталевої жінки: Оля Коновал про втрату чоловіка та волонтерство на Донеччині
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.5-1024x576.jpg)
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.1-1024x576.jpg)
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.2.jpg)
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.3-1024x576.jpg)
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor-1024x538.jpg)
![Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/Pokrovsk-USAID-proiekty-donor.4-1024x576.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.