10 Липня 2024, 17:22
![Піротехніки ДСНС Волині допомагають вберегти від вогню ліси Донеччини](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/sapery-dsns-volyni-1070x580.jpg)
Піротехніки ДСНС Волині допомагають вберегти від вогню ліси Донеччини
Щоб лісники мали змогу безпечно створювати мінералізовані смуги, піротехніки обстежують окремі території лісу на наявність вибухонебезпечних предметів. Одну з таких ділянок перевірили піротехніки ДСНС Волині, які приїхали допомогти позбутись небезпечного залізяччя, якого на Донеччині чимало.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.
Також минулої доби піротехнічні підрозділи Служби порятунку залучались для обстеження території у Волноваському, Покровському та Краматорському районах. Силами піротехніків було виявлено та знищено 24 одиниці вибухонебезпечних предметів на території площею 9,68 га.
Читайте також: У ДСНС Донеччини розповіли про роботу рятувальників
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.