В окупованому Сіверськодонецьку взагалі немає бензину і найближчим часом не буде

На АЗС. Фото: Freepik
На АЗС. Фото: Freepik

На АЗС окупованого Сіверськодонецька бензину немає взагалі. Місцеві жителі шукають його у навколишніх населених пунктах, де можна натрапити на довжелезні черги.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

"Є й інший варіант — придбати «з рук». Проте вартість бензину у кущових трейдерів вища у 2-3 рази", — зазначив він.

За словами Харченка, офіційних поставок до окупованого міста найближчим часом росіяни не планують.

Нагадаємо, коли бензин з'являється у так званій "лнр", то він коштує на 50-70% дорожче, ніж у рф.

Читайте також: До так званої "лнр" окупанти розподіляють пальне за залишковим принципом

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку