
В окупованому Маріуполі місцеві скаржаться на фельдшерів "швидкої", які приїжджають у нетверезому стані
У тимчасово окупованому Маріуполі люди скаржаться на тих, хто нібито має їх рятувати. Зокрема, на фельдшерів "екстренки", які приїжджають до них на виклики у нетверезому стані.
Про це розповіла Східному Варіанту жителька Маріуполя.
"Подаю скаргу щодо надання першої медичної допомоги. Фельдшери приїхали п'яні, відмовилися госпіталізувати, й надали першу допомогу скотчем", – обурюється Валентина, маріупольчанка.

Жінка додає: все, що відбувалося під час приїзду медиків, нагадувало цирк чи то невдалу гру поганих акторів. Оскільки все почалося з того, що п’яні лікарі не змогли спершу допетрати, кому з подружжя потрібна допомога, і в кого з них – перелом ноги.
«Коли фельдшери приїхали – мій чоловік лежав на підлозі зі зламаною ногою. Стоячи над ним, у мене запитують: «А в кого перелом?». А потім взагалі питали, для чого ми їх викликали: «У вас що. щось термінове?». Потім перемотали ногу скотчем. Думаю, в цей момент і сталося зміщення кістки. А потім вони почали перекладати чоловіка… у простирадло! Ми з сусідкою ледь докричалися, щоб його поклали на жорсткі ноші. Нам довелося самим їх діставати зі «швидкої», бо вони цього не зробили. І як від них тхнуло! А коли я зателефонувала диспетчеру і сказала, що бригада приїхала геть п’яна – мені відповіли, що я сама п’яна, і кинули слухавку» – розповідає події того виклику Валентина, дружина пацієнта.
У коментарях місцеві також сміються: на щастя, ногу замотали не синьою ізолентою. Тож невдалим пацієнтам ще слід було подякувати за те, що ту навіть зафіксували.

Щобільше – маріупольці також скаржаться, що отримати допомогу в лікарні, маючи температуру понад 38, люди досі можуть лише по талонах. Навіть за умови, що втрачатимуть ґлузд і свідомість просто посеред лікарняного коридору.
«Я звернулася у Другу поліклініку, бо два дні у мене не спадала температура нижче 38 градусів. Пояснювала у реєстратурі, що мені треба до лікаря. А там мені кажуть, що талончик є на дату лише через три тижні. Питаю: «Мені йти додому помирати?!» – а мені відповідають, що їх це не хвилює. В результаті я домовилася в черзі з людьми, мене хтось пропустив. Але лікарка сказала, що навіть якщо у мене виявиться пневмонія – вдруге мене без талончика не приймуть. Це при тому, що в мене був страшний набряк легень, і це показав рентген», – скаржиться донеччанка Олена.
Жінка додає: після того вона з чоловіком ще кілька разів була вимушена з’являтися у лікарні – щоправда, не сама, а вже з чоловіком. І це також не зупиняло медпрацівниць від грубого та хамовитого ставлення й відвертої байдужості до її поганого самопочуття.
«Тут якщо щось не подобається – тобі в очі кажуть: «то валіть в Україну» або «то йдіть скаржиться» чи «То не користуйтесь послугами». А навіть якщо пишеш заяву, скаржишся – всім на це байдуже», – резюмують обурені маріупольці.
Читайте повністю матеріал Східного Варіанта: "Нам сказали згадувати 2022 і пісяти під кущі": маріупольці розповіли, як над ними знущаються окупанти
Також нагадаємо, що в окупованому Маріуполі мешканці жаліються на "ремонтні бригади" росіян.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.