
В Італії планують провести пропагандистський захід про "розквіт" окупованого Маріуполя
В італійському місті Модена 20 січня "російська культурна асоціація Емілія Романья" спільно з посольством рф планує провести пропагандистську виставку "Маріуполь. Відродження після війни".
Про це повідомляє Маріупольська міськрада.
У міськраді пишуть, що це так звана виставка-конференція, яка спрямована виключно на виправдання війни та приховання воєнного російського злочину. Мета — надати європейській аудиторії викривлену інформацію про події в Україні та місті Маріуполі під час вторгнення рф.
"Картинку «відбудови» Маріуполя кремлівська пропаганда демонструє своїм громадянам та зовнішній аудиторії, аби відволікти увагу від власного злочину. Анонсований захід — це нахабна провокація та цинічна спроба дезінформації для маніпулювання думкою італійських громадян", — йдеться у повідолменні.
За даними міськради, внаслідок збройної агресії рф у Маріуполі знищено 90% важливої критичної інфраструктури. 90% житлового фонду зруйновано або пошкоджено обстрілами, але найголовніше — загинули десятки тисяч мирних жителів, серед яких — діти та літні люди.
Блокада Маріуполя
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі — невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Читайте: Маніпуляції та фейки: як та навіщо росіяни знімають пропагандистські фільми про "Азов"
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.