
У Покровській громаді продовжують відновлення комунікації і наведення ладу в місті навіть під ворожими обстрілами
У Покровській громаді продовжують відновлення комунікації. В комунальних службах, незважаючи на обстріли, продовжують роботу люди старшої вікової категорії.
Як повідомляє Східний Варіант про це розповідають жителі і керівництво Покровської МВА в сюжеті телеканалу Орбіта
Зруйновані будинки, обстрілу немає світла, газу, централізованого водопостачання. В місті працює лікар-терапевт та кілька крамничок. Залишається декілька комунальників, які хоронять цивільних, про смерть яких сповіщають владу чи поліцію та забезпечують роботу свердловин.

"На жаль, на цьому і на тому тижні відбулися обстріли точок роздачі води. Сьогодні відновлюємо і обладнання вже технічно воду роздаємо, закінчуємо ремонт фільтрувальної установки, яка пошкоджена, і сьогодні-завтра будемо роздавати питну воду стаціонарно. Виконуємо роботу по благоустрію, тому що люди є, пенсіонери. Сьогодні праця на наших комунальних підприємствах єдине, єдине джерело доходу. Люди працюють, їх вік 60+. Але ми дякуємо їм, що виконують кожного дня свою роботу, приходять на роботу, там, де потрібно, підмітають, вбирають сміття, яке залишилось після обстрілу. Тому велике дяку усім нашим працівникам, які працюють сьогодні в таких надскладних, тяжких умовах", - каже заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.
Більшість покровських комунальників виїхала з міста. Працюють в інших населених пунктах Покровської громади.
Пані Наталя каже, що з одного боку страшно за своє життя, а з іншого не може залишити на призволяюща стареньку бабусю. І вмовити її виїхати - не вдається.

"Погано. Нема нічого живого. Все побито, все горіло. Страшно. Те, що було в минулому році, у порівнянні і з цим роком... Дуже страшно. Як стало гучно в Покровську, своє житло залишили, переїхали в свекрухину квартиру. Так і живемо і працюємо. В минулу суботу їздили у Покровськ. У нас там бабуся живе. Ми їздимо її провідувати. Продукти возимо, ліки, тому що ніхто не привезе. Бабусі 86 років. Виїжджати нікуди не хоче. Сказала, буду сидіти в своїй хаті і помирати тут. Тому їздимо", - каже жінка.
Інші, літні люди, теж виїжджать нікуди не хочуть, додає жінка.
"Ну, в основному, люди похилого віку, і ті, в кого нема роботи, нема засобів для існування, за які кошти виїжджати. Ті сидять, нікуди не виїжджають. В страху".
Наталя прибирає вулиці підтримує порядок. В Покровську вона працювала у дільниці "Зелене господарство". До роботи жінка звикла і рада, що в такий час вона в неї є.
У Покровську залишається близько 1900 мешканців. В Родинському, що знаходиться у менше ніж 12 км від фронту, трохи більше 800.
Також: Луганська ОВА збільшила фінансування військових частин на пів мільярда гривень
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.