Не Кивою єдиним. Згадуємо, як Штепа зробила "вибух у науці"
Депутат від «Опозиційної платформи - За життя» Ілля Кива 26 квітня захистив кандидатську дисертацію з державного управління. Новина про присудження Киві ступеня кандидат наук викликала шквал невдоволення в мережі.
Тема дисертації Киви - «Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)». Під час захисту народному депутату поставили запитання, однак він не зміг на нього відповісти, пообіцявши вписати відповідь в наступну наукову роботу.
А ми вирішили нагадати, як скандальна екс-мер Слов'янська, яка зараз є чинним депутатом Слов'янської міської ради, Неля Штепа, захищала свою кандидатську дисертацію.
Захист кандидатської дисертації Нелі Штепи відбувся 13 березня 2010 року. Як бачимо з цього відео, 3 лютого 2010 Неля Штепа на виступі в тролейбусному депо міста Слов'янська, не розбираючись в наукових званнях, думала про те, що 13 березня 2010 року вона буде захищати докторську дисертацію.
До речі, пізніше Неля Штепа заявила, що написала докторську дисертацію, перебуваючи в СІЗО Харкова.
«Я ось закінчила писати докторську дисертацію… На ту ж саму тему, на яку захистила кандидатську. Взагалі це за допомогою математичного методу ми вивчаємо наявність корисних копалин… Там метод поліпшений. Я там продумала деякі інші… Коротше, ця тема математична», - сказала вона.
Штепа додала, що має намір подаватися на захист докторської дисертації: «Треба ж закінчити це все, так».
«Я 3 роки сиділа над дисертацією… Мені передавали (джерела - ред.). Я на суді говорила, яку мені треба інформацію. І я вам ще скажу, я ще з теорії ймовірності там зробила одне відкриття. Я взяла півтори тисячі подій, які були за останні тисячу років. І я взяла теорію ймовірності походження тих чи інших аномальних явищ. І я запросила, мені все це прислали. Де коли були урагани, де, коли були воїни, де, коли були революції, до чого вони привели», - розповідала Штепа в інтерв'ю «Новинам Донбасу».
Відзначимо, що наявність ступеня кандидата наук, серед іншого, дає доплати до зарплат на державних і педагогічних посадах.