
Поліція Краматорська розповіла про ситуацію в місті
Правоохоронці ГУНП у Краматорську зауважують: вони бачать, що місто живе, і в ньому тисячі людей намагаються жити та навіть будувати плани на майбутнє. Однак на своїй роботі Олександр, поліцейський, все частіше виїжджає на ті ж адреси, з яких родини ще кілька днів тому відмовлялися виїжджати. І зараз це приїзди не задля евакуації, а для порятунку людей, а потім – документування чергового воєнного злочину рф.
Про це йдеться у матеріалі Східного Варіанта.
«Ми намагаємося зробити все, щоб життя у Краматорську було: реагуємо на виклики, патрулюємо, слідкуємо за обстановкою у місті. Але війна за 15 кілометрів від міста, промзона вся в дірках, де ще лишилася – бо інакше вона випалена й розбита тими ж дронами чи снарядами. Тому цю ілюзію життя я розумію, але реальність – інша. І якщо зараз родина не встигає виїхати, бо не хоче кидати будинок або якесь майно – вже ніхто не може дати гарантії, що через тиждень ми не приїдемо на виклик, що за їх місцем проживання стався приліт», – зауважує поліцейський.
Дронами окупанти цілять як у цивільні будинки, так і в промислові об’єкти міста.
Нагадаємо, що у Краматорську лишаються, за різними даними, від 50-60 до 80 тисяч мешканців. Зокрема, у поліції Донецької області в коментарі Східному Варіанту зазначили, що взимку населення місто знаходилося в межах 60-70 тисяч. Люди, які здебільшого вже виїжджали в евакуацію на початку вторгнення, повернулися з різних причин. Серед них, як розповідають у Краматорській міськраді, близько 2200 дітей, серед яких 380 – діти-сироти або позбавлені батьківського піклування.
Читайте повністю матеріал Східного Варіанта: «Я оточення не боюсь – у 2014 нікуди не тікала, і зараз не поїду»: як живе Краматорськ за менш ніж 20 кілометрів від лінії зіткнення
Раніше Східний Варіант повідомляв, що у Краматорській громаді станом на 12 березня 2025 року перебувало 80 тисяч мешканців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.