Надзвичайники Луганщини вчилися надавати першу психологічну та домедичну допомогу (фото)
Відбувся тренінг "Стресостійкість в умовах війни: як надати першу психологічну та домедичну допомогу" для особового складу Державної служби з надзвичайних ситуацій Луганщини.
Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації 19 вересня.
Рятувальники виконують функції першої лінії допомоги в умовах воєнного стану, займаючись ліквідацією надзвичайних ситуацій, рятувальною справою, гасінням пожеж та ліквідацією наслідків обстрілів. У контексті такої відповідальної роботи особливо важливо володіти навичками першої психологічної та домедичної допомоги.
"Перша психологічна допомога була визначена як набір заходів, що забезпечують підтримку людям, які постраждали. Надання такої допомоги можуть здійснювати не лише фахівці, а й ті, хто знає основи психологічної допомоги. Ці знання не передбачають детального аналізу причин стресу, але є критично важливим під час кризових ситуацій", — зазначили в ОДА.
На тренінгу виступили психолог ГУ ДСНС в Луганській області Олексій Вискубенко та команда навчально-тренувального центру КНП ЛОР "Луганський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
"Медичні фахівці екстреної служби Луганщини пройшли спеціалізоване навчання, яке дозволяє їм ефективно справлятися з психічними розладами на первинному рівні, використовуючи сучасні методики", — зауважили в ОДА.
Цей тренінг став важливим кроком у підвищенні професійних навичок працівників ДСНС та зміцненні їх ментального здоров’я в складні часи.
Нагадаємо, переселенка з Луганська створила успішний освітній центр у Кременчуці.
Читайте також: Більше не "Сєвєродонецьк": Рада підтримала перейменування населених пунктів на Донеччині та Луганщині