На Донеччині та Луганщині проводять фестиваль "З країни в Україну"
На Донеччині та Луганщині проводять фестиваль "З країни в Україну"
На Донеччині та Луганщині проходить фестиваль "З країни в Україну"
30 січня стартувала Академія фестивалю "З країни в Україну". Це спеціальна освітня програма, яка проводить підготовку менеджерів культурних і соціальних проєктів, здатних пройти шлях від ідеї до реалізації амбітних культурних проєктів.
Цього року вони покликані поліпшити міста, допомогти розвитку рідного регіону та країни в цілому, розповіли Східному варіанту організатори фестивалю.
Академія - це понад 100 учасників, які створять 11 команд у містах Сходу та Півдня України: Слов'янську, Краматорську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Маріуполі та Херсоні. Результатом навчання є розробка та захист дипломних проєктів, а також підготовка та проведення командами фестивалів "З країни в Україну" у своїх містах.
Академію проводить Фонд соціальних інновацій "З країни в Україну" в рамках підготовки до сьомої хвилі однойменних фестивалів.
"З країни в Україну" - унікальна освітня програма такого рівня з проєктного менеджменту в культурній сфері, де учасники мають можливість отримати структурні знання від провідних професіоналів і відразу ж застосувати їх на практиці - провести масштабний фестиваль у своєму місті.
Академія цього року проводиться в онлайн-форматі.
Спеціально, щоб забезпечити можливість навчання саме командами, а не тільки індивідуально, для проекту була розроблена власна IT платформа.
Вона поєднує в собі можливості онлайн-освіти, соціальної мережі та спільних робочих просторів з комплексом інструментів для зручної кооперації та комунікації.
Три серії відеолекцій включаючи блок від Wellbeing Company.
Крім лекцій у прямому ефірі та практичних домашніх завдань, для Академії було розроблено три серії відеолекцій за трьома напрямками: Мистецтво управління та проектний менеджмент, Лінія Ідентичності та Світоглядна лінія "Людське в людині". Окремою складовою в Академії йде блок Гармонійного розвитку здоров 'я команд, для розробки якого був залучений досвідчений партнер - компанія Wellbeing Company.
Методологія Академії є унікальною авторською розробкою колективу лекторів і викладачів під керівництвом ідейника фестивалю "З країни в Україну" - Дениса Блощинського. Тут все - від перевірених практичних освітніх кейсів, до нових знань, які базуються на формуванні ігрових ситуацій. А ще - воркшопи, постійне відпрацювання практичних завдань, дискусії на обрані теми, захист власних позицій у проєкті тощо.
Що приготували для випускників
Випускники Академії отримують інструменти для розробки концепцій, планування та реалізації проектів. Познайомляться з ключовими філософськими концептами Проблеми, Волі, Мислення, Людини, Відповідальності. Отримають понад 40 управлінських моделей і алгоритмів з поясненнями до їх застосування в умовах реалізації складних проектів, унікальні навчальні матеріали та кейси. А ще - досвід роботи в команді та успішної реалізації одного з найбільших регіональних фестивалів України у форматі Open Air Road Show.
І нетворкінг - спільнота з понад 100 культурних менеджерів серед підприємців, активістів та представників органів місцевого самоврядування. Програма цьогорічного Фестивалю - "Системні зміни", а слоган - "ВЕЛИКІ СПРАВИ ДІЄВИХ КОМАНД!".
Лектори Академії - провідні українські фахівці з управління проєктами, івент і піар менеджменту, роботи з персоналом, моніторингу та оцінки, а також філософи, управлінці, українські інтелектуали, держслужбовці та відомі громадські діячі. Всього - понад 40 лекторів.
Безперервне системне навчання триває три місяці, під час нього команди отримують завдання, які допомагають краще дізнатися процес створення масових подій. Результатом стає власна розроблена концепція заходу та організований фестиваль у відповідному місті.
Раніше повідомлялося: "Ізоляція" в Донецьку і Соледарі: два різних світи на Донбасі
Також писали: музика, малювання і перемоги. Історія близнюків зі Станиці Луганської, яких відзначив Президент