
На Донеччині оговорили питання функціонування вебресурсу і мобільного застосунку ЕкоЗагроза
Питання функціонування вебресурсу і мобільного застосунку «ЕкоЗагроза» розглянули за участю представників громад та МВА Донеччини.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Донецькій області
06 січня 2024 року, у форматі відеоконференції, відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування Донецької області, який проводили фахівці інспекції на чолі з Першим заступником начальника Державної екологічної інспекції у Донецькій області Андрієм Ващаним.
Загалом у семінарі прийняли участь представники органів місцевого самоврядування Краматорського району Донецької області: Краматорська міська ВА, Андріївська сільська ВА, Дружківська міська ВА, Іллінівська сільська ВА, Костянтинівська міська ВА, Лиманська міська ВА, Миколаївська міська ВА, Новодонецька селищна ВА, Олександрівська селищна ВА, Святогірська міська ВА, Слов’янська міська ВА.
На семінарі розглянуті питання функціонування вебресурсу і мобільного застосунку «ЕкоЗагроза».
ЕкоЗагроза – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані. Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.
Фахівці інспекції докладно, розповіли про порядок оформлення звернень через застосунок та систему взаємодії Інспекції з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо функціонування «ЕкоЗагрози».
Учасники обговорили зручність використання та інтерфейс застосунку, порядок подання звернень. Представники органів місцевого самоврядування підіймали питання щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, поводження з відходами руйнації.
Завершуючи роботу семінарів Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Донецькій області Андрій Ващаний висловив подяку всім учасникам та наголосив на необхідності подальшого розвитку комунікації між громадськістю та державою у екологічних питаннях.
Також: суд зобов'язав чотирьох осіб сплатити 270 тисяч гривень штрафу за незаконну рубку дерев на Донеччині

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.