"Будинки відбудуємо, збережіть свої життя, я вас прошу": голова Краматорської ВА звернуся до громадян
Голова Краматорської ВА Олександр Гончаренко звернуся до містян і попросив евакуюватися, щоб зберегти найдорожче - життя.
Про це він написав у своєму зверненні.
«нас женуть у шию, а на тих, хто залишився в місті, вже забили»
«Нас там ніхто не чекає»
Про «вигнання» і «забили на решту»:
"Це повне марення, ніхто нікого не виганяє силою. Тільки окупант, намагаючись забрати наші будинки та життя. Війна не закінчилася, навпаки – активність довкола нашого міста посилюється з кожним днем.
Але при цьому у Краматорську продовжує функціонувати житлово-комунальне господарство. Ходить безкоштовний громадський транспорт, є світло, у 95% будинків є вода, є зв'язок та інтернет, вивозиться сміття та забираються вулиці. Так, це все не на повну потужність, але в умовах війни – це щоденний подвиг працівників та спеціалістів. Які продовжують виконувати свої завдання під гул сирен та обстрілами, ліквідують наслідки постійних ракетних ударів", - розповів мер.
Окрім того:
У місті надається гуманітарна допомога. Це не банки з червоною ікрою та хрумкі французькі багети, але набори цілком гідні.
Працюють продуктові магазини, банкомати видають готівку, лікарі лікують пацієнтів, виплачуються пенсії.
Краматорськ не завмер, він живе за умов війни.
Про «Нас там ніхто не чекає»:
"Чекають! 400 тис місць підготовлено по всій Україні для ВПО з нашої області. Готелі з видом на море та триразове харчування? - Ні. Але на узбіччі ніхто нікого не покине. Дах над головою, у теплі та головне – у безпеці!
Так, літають ракети скрізь, але там це не кожен божий день, як у нас. І не забуваємо, що наш регіон зараз на порозі найскладнішої зими за весь час", - підкреслив він.
Висновок від Гончаренко:
Місто ніхто не покинув і не забив на його мешканців.
Евакуація – це порятунок найдорожчого, порятунок вашого життя.
Краматорчани та всі, кому Краматорськ став рідною домівкою, ваше завдання – вижити. Як би це брутально не звучало, але зараз це мета номер один для цивільних, поки наша армія робить свою роботу.
Після перемоги нам ще разом відновлюватиме наслідки терору «визволителів» у місті.
Будувати та розвивати, як ми це робили останні роки.
Вдома відбудуємо, збережіть своє життя, я вас прошу.
Ми разом усе подолаємо.
Бережіть себе!