Біловодська громада на Луганщині отримала новий бренд
Біловодська громада на Луганщині отримала новий бренд
В межах пілотного проєкту з розробки бренду та маркетингових стратегій Програми ООН із відновлення та розбудови миру, компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади», ще одна громада Луганщини отримала новий бренд. Про це повідомляє Східний варіант
Цього разу нею стала Біловодська ТГ.
Коли розпочався процес брендування?
Робота над розробкою бренда розпочалася у середині вересня 2020 року, розповіли у Департаменті міжнародної технічної допомоги Луганської ОДА.
Представники компанії Brandville, яка займається розробкою бренда, відвідали мальовниче село Плугатар, Новоолександрівський кінний завод, ковальську садибу в с. Новоолександрівка, Деркульський кінний завод, поринули в старовинний обряд випікання хлібу в печі родини Літвіщенко в с.Городище, попили кришталевої води з криниць, надихнулися архітектурною величчю Покровської Церкви в с. Городище, яка є пам’яткою архітектури національного значення, шукали на мілових горах кремнієві породи та надихалися заходом сонця на території минулого аеродрому. Далі відбувся воркшоп з розробки бренду за участю представників різних сфер діяльності Біловодщини.
Бренд громади. Який він?
Орієнтованість нового бренду – розвиток туристичного потенціалу, малого та середнього підприємництва, культурного життя громади.
На новоствореному бренді зображено коней, що є особливою ознакою території, бо саме кінні заводи є візитівкою громади. Логотип у вигляді кола передає цілісність і досконалість. Силует мами і дитинчати, що розміщено на теплому фоні сходу/заходу сонця, уособлює стабільність і єдність. Ці 2 постаті коней невіддільні один від одного, наче Інь та Ян, вони позначають сімейність.
Основний меседж в позиціонуванні громади
Біловодщина – столиця благородних вражень. Це достойне запрошення для туристів. Це обіцянка гідної співпраці новому бізнесу. Це привід для гордості для жителів громади.
Чим Біловодська громада вирізняється з-поміж інших?
Біловодська ОТГ – єдина громада в Україні, де знаходяться 3 державних кінних заводи (Деркульський, Лимаревський та Новоолександрівський).
Конярство – це одна з найстаріших галузей сільського господарства.
Основне природне багатство – родючі чорноземи, водні ресурси, природно-заповідний фонд.
Громада пишається ПрАТ «Біловодський маслоробний завод», сільськогосподарськими підприємствами (ПрАТ «Агротон», ПАФ «Плугатар», ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Деметра С» та інші).
Місцеві мешканці зазначають, що громада в них асоціюється з кінними заводами, розвиненими селами, крейдяними горами, гончарством (с. Євсуг), байбаками та лікувальною водою.
Плани громади на майбутнє:
- Створення еко-туристичного кластеру (використання енергозберігаючих технологій, виробництво екопродукції (сир, мед, хліб), сортування сміття, екотуризм.
- Створення соціально відповідального бізнесу.
- Різноманіття дозвілля для громади та туристів.