"Спільнота Відновлення": як переселенець з Маріуполя відновив магазин індійської продукції

Володимир Сауленко є переселенцем з Донецька, який у 2014 році пережив окупацію рідного міста та переїхав до Маріуполя. Там у 2020 році разом зі знайомим він відкрив онлайн-магазин. Але після початку повномасштабного вторгнення структура бізнесу була змінена і тепер це ТОВ “Тадж-Махал”. У жовтні 2022 року компанія відкрила крамницю індійської продукції в Івано-Франківську. Сьогодні Володимир став амбасадором “Спільноти Відновлення” та лауреатом відзнаки “Незламні зі сходу”. Розповідаємо його історію.

“Спільнота Відновлення” — засноване Східним Варіантом ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до “Спільноти Відновлення” та  підтримайте Східний Варіант донейтом.

***

Володимир Сауленко – представник ТОВ “Тадж-Махал”, компанії, що спеціалізується на індійській продукції. Компанія має магазин офлайн в Івано-Франківську, також замовлення можна зробити онлайн.

Володимир Сауленко. Фото: Володимир Сауленко

Життя в Маріуполі

Чоловік розповів про свої спогади із Маріуполя, де проживав з 2014 до 2022 року.

Маріуполь за останні роки став набагато кращим в інфраструктурному та технічному плані. Навіть був проєкт на вересень 2022 року про створення IT-вишу! Ми багато співпрацюємо з айтівцями, тому ця ідея здавалась чудовою! І навіть після лютого, коли я подивився багато міст, то зрозумів, що рівень Маріуполя – високий”, – ділиться Володимир.

Володимир зазначив, що в Маріуполі у них був склад з продукцією, але з 2020 року вони працювали включно онлайн.

Склад магазину в Маріуполі до повномасштабного вторгнення. Фото: Ukraine For Indians

Ми базувалися на ринку “Азовське”. В контексті логістки – це було чудове місце! Тому що, для наших потреб на території ринку була пошта та нові склади, у нас було 200 квадратів. Ми за 2 місяці підготували склад, завезли весь товар та зручно облаштували, як почалось повномасштабне вторгнення. У нас працювало 5 людей, цього було достатньо для онлайну. Все було зроблено для того, щоб мінімальна кількість людей працювала, але була максимальна ефективність. І в січні вийшли на доволі хороші об’єми, на місяць 950 тисяч гривень і замовлень близько 500! У нас була якісна реклама та достатньо цільової аудиторії”, – ділиться він. 

Чоловік зазначив, що їхня цільова аудиторія – це вегани та веганки, ті, хто полюбляють органічну та натуральну продукцію.

Склад магазину в Маріуполі після повномасштабного вторгнення. Фото: Ukraine For Indians

У нас була можливість доставляти індійську продукцію, і ми подумали, чому б не доставляти! Так, все просто! Якщо є потреба, запит, то потрібно закрити пропозицію. Напряму мало хто привозив ці товари з Індії, а ми співпрацювали тільки з індійськими виробниками. Не було європейських або інших виробників”, – згадує Володимир

Релокейт в Івано-Франківськ

Володимир родом із Донецька, і він розповів, що йому дуже не хотілось повторно переживати окупацію. Саме тому він одразу виїхав. 

Ми виїхали десь о 8-9 ранку. У нас були друзі в Івано-Франківську, тому ми туди й поїхали”, – ділиться чоловік.

Продукція магазину. Фото: ТОВ “Тадж-Махал”

Уся продукція магазину залишилась в Маріуполі, а склад згорів через російських загарбників. 

Відкрились у Франківську в серпні 2022 року. Ми приймали важливе рішення, чи є бажання відкривати щось своє знову чи ні. Але у свій час у нас застряг контейнер продукції в Румунії,  потрібно було щось з ним робити. Тому вирішили за нього поборотися, ще довго спілкувалися з постачальниками та отримали його лише у жовтні. І відкрили маленький магазинчик у Франківську. Ми в гарній ніші й, як для невеликого міста, наш товар має попит. Якщо до нас раз зайшли, то вже постійно будуть заходити”, – розповідає Володимир. 

Чоловік зазначив, що вони планують запускати більше реклами, а сама компанія пов’язана з продуктовою групою.

Продукція магазину. Фото: ТОВ “Тадж-Махал”

Це індійські снеки, крупи, солодощі. Також почали продавати відому у вузьких колах косметику. Для людей, що люблять трави та схоже. Це вузька аудиторія та не наша основна ніша, бо там висока конкуренція. У нас першочергово – це снеки та солодощі, різні цікаві варіації, які полюбляють вегани, українці та студенти з Індії, бо окрім нас вони ніде її не можуть знайти”, – розповів він.

Володимир поділився, що вони допомагали товаром Маріупольському університету – це була позиція компанії, зібрати подарунки для навчального закладу. Вони дуже близькі команді ТОВ “Тадж-Махал”. 

“Це було зроблено не для реклами! Це те, що ми можемо для нашої Альма-матер”, – ділиться  чоловік.

Володимир Сауленко. Фото: Володимир Сауленко

У подарунки входили різні снеки та інші продукти індійського походження, що змогли отримати з контейнера, який перебував у Румунії. 

***

Знайти крамницю індійських товарів можна в місті Івано-Франківськ за адресою Південний бульвар 23/Володимира 14. 

Або замовити продукцію на сайті

Також осінню планується відкриття ще одного магазина вже у Києві! 

Слідкуйте за анонсами в Instagram.

Последние новости

  • Війна з РФ

Фейки про викрадення дітей: як російська пропаганда бреше про "Білих янголів"

«Білі янголи» — це загони поліцейських, які працюють у прифронтових населених пунктах. Вони їдуть туди,… Read More

7 години назад
  • Війна з РФ

Електронні повістки в окупації: що відомо про новий метод примусової мобілізації від росіян

Злочинний уряд росії ухвалив постанову про запуск Єдиного реєстру військового обліку з 1 листопада. Це… Read More

11 години назад
  • Суспільство

Як працює кімната психологічної підтримки для жінок і дітей в селі Комар за 25 км від фронту

Нещодавно в селі Комар, яке знаходиться за 25 км від лінії фронту, відкрили кімнату психологічної… Read More

12 години назад
  • Війна з РФ

Козацьке коріння Маріуполя: історія Домахи та Кальміуської паланки

Офіційною датою утворення Маріуполя вважається 1778 рік, коли на його сучасних теренах було засновано повітове… Read More

1 день назад
  • Війна з РФ

Грецький "Панаїр" у Києві: як він відбувся та які історії розповіли греки Надазов'я

Минулої суботи в Києві пройшов благодійний фестиваль українсько-грецької культури «Панаїр». Він обʼєднав греків з усієї… Read More

2 дні назад
  • Війна з РФ
  • Суспільство

За 10 км від лінії зіткнення: як живе прифронтова Велика Новосілка

Велика Новосілка — селище у Волноваському районі на Донеччині, яке вже понад два роки знаходиться… Read More

2 дні назад

This website uses cookies.