![Історія сталевої жінки: Оля Коновал про втрату чоловіка та волонтерство на Донеччині](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/obkl-1-1070x580.jpg)
Історія сталевої жінки: Оля Коновал про втрату чоловіка та волонтерство на Донеччині
Оля Коновал — волонтерка з Тернополя, яка допомагає війську з перших днів повномасштабної війни. На фронті вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Сергієм.
Взимку 2024 пара одружилася. Оля регулярно їздила до коханого на передову та передавала його підрозділу автівки та дрони. Також Оля та Сергій на прифронтовій території організували виробництво прикрас зі стріляних гільз.
«Усі релокують бізнеси на захід, а ми з заходу релокували свій бізнес на схід. У цьому вся цінність наших прикрас», — каже Оля Коновал.
6 квітня життя Олі назавжди змінилося. Сергій загинув поблизу міста Часів Яр. З того моменту і до сьогодні вона активно займається забезпеченням всім необхідним підрозділу коханого. В тилу волонтерка організувала виробництво ударних дронів. Також Оля очолила патронатну службу батальйону, де служив її чоловік.
Історію сильної жінки на Донеччині записала кореспондентка Східного Варіанту Христя Луцик.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.