UA
UA RU
08 Серпня 2023, 16:42
6240
"Спільнота Відновлення": як медичний центр із Сєвєродонецька відновив роботу в Дніпрі
Історія

"Спільнота Відновлення": як медичний центр із Сєвєродонецька відновив роботу в Дніпрі

Вадим Водяник — з сєвєродонецької родини лікарів. Свого часу лікарями працювали його бабуся та батьки. Зараз у медичній справі працює вже він, його дружина, син та невістка. У Сєвєродонецьку Вадим заснував медичний центр «Гіппократ», який надавав послуги жителям усієї Луганської області. Після повномасштабного вторгнення центр і далі працює в Дніпрі. Вадим Водяник — амбасадор «Спільноти Відновлення» та лауреат відзнаки «Незламні зі сходу». Його історію розповідає «Східний Варіант»

«Спільнота Відновлення» — засноване «Східним Варіантом» ком’юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо ці історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до «Спільноти Відновлення» та підтримайте Східний Варіант донейтом.

***

Понад 25 років медичного досвіду

З вибором професії Вадим Валерійович не вагався, після школи він вступив до Луганського державного медичного університету. Спочатку загальне навчання, а потім два роки офтальмології. Вибір такого напряму Вадим пояснює так: «Люблю бачити швидкий ефект своєї роботи. А це можливо саме в офтальмології».

медичний центр із Сєвєродонецька
Вадим Валерійович Водяник. Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Після закінчення вишу Вадим Валерійович працював спочатку в Сєвєродонецькій міській лікарні, та розумів, що хоче чогось більшого. Зібравши необхідні документи, він чи не перший в області отримав медичну ліцензію для приватної діяльності. Так відкрив власний офтальмологічний кабінет у Сєвєродонецьку.

«Брав таке обладнання, якого в нас у лікарнях не було. Користувався консервативними методиками в лікуванні й потроху займався. Відкрив ще декілька оптик у місті, а потім набрався сил та перевівся в очне відділення нашої лікарні, почав оперувати. Уже тоді замислювався над тим, щоб відкрити свій власний очний центр. Щоб усе було по-серйозному», — розповідає Вадим Валерійович.

Віталія Олександрівна, дружина Вадима, за фахом дерматовенерологиня. Саме тому у власному медичному центрі «Гіппократ» подружжя вирішило спочатку об’єднати ці напрямки — офтальмологія, косметологія та дерматологія.

медичний центр із Сєвєродонецька
Віталія Олександрівна Водяник. Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Вадим Валерійович згадує, що спершу центр розташовувався на базі трикімнатної квартири, яку вони переобладнали для прийому пацієнтів. Поступово людей приходило все більше, з’являвся попит на нові послуги:

«Із часом я став Головним офтальмологом Луганської області. І до нас приходили наші місцеві спеціалісти, пропонували відкривати інші послуги. Ми теж хотіли відкривати щось таке, чого немає в державній медицині. І брали їх на роботу. Так у нас з’явилися кардіолог, гінеколог, уролог, невропатолог. В останні роки перед повномасштабним вторгненням ми працювали дуже активно», — пригадує лікар.

медичний центр із Сєвєродонецька
У стінах медичного центру. Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Вадим та Віталія аналізували ринок медичних послуг у місті та області. Бачили, чого не вистачає, та відкривали ці послуги в «Гіппократі».

«Ми дивилися, за якими послугами пацієнти виїжджали з міста. І відкривали в нас. Так краще і для жителів, і для регіону. Ми надавали послуги не лише Сєвєродонецьку, а після 2014 року — і всій Луганській області. До нас приїздили з різних куточків регіону. Приїжджали навіть із Києва та Дніпра, у нас усе було на високому рівні, я вважаю», — каже Вадим Валерійович.

медичний центр із Сєвєродонецька
Колектив медичного центру «Гіппократ» Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Напередодні повномасштабної війни медичний центр мав плани розширятися, закупати нове обладнання, залучати більше пацієнтів, удосконалюватися. Вадим Валерійович пригадує, що за весь час роботи вклав багато сил та коштів для цього. І лише один день знадобився для того, щоб усе це зруйнувалося.

«З Дніпра ближче їхати додому»

24 лютого у Вадима Валерійовича був операційний день. Попри вибухи та новини про початок повномасштабної війни, він поїхав до лікарні. Чоловік виконав усі заплановані 10 операцій. Згадує, що декілька разів неподалік були сильні прильоти, але роботу покинути не міг.

медичний центр із Сєвєродонецька
Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Дружина та донька наполягали виїхати, тому родина все ж покинула Сєвєродонецьк та зупинилася в родичів у Дніпрі. Тоді ж медичний центр «Гіппократ» вимушено призупинив свою роботу.

«Ми бачили, що стає все гірше й гірше. Ми рушили на Івано-Франківщину, де невдовзі я почав працювати в міській лікарні. Допомагав і в міській лікарні Коломиї — працював на два міста. На жаль, нічого вивезти із Сєвєродонецька ми так і не змогли. Наш дім було повністю зруйновано. Центр стоїть, але після окупації приїхали машини, усе повикрадали та повезли кудись у напрямку Луганська», — каже Вадим Валерійович.

Лікар розумів, що хоче відновити діяльність центру. Це було надскладно, морально і фізично, адже все майно залишилося в Сєвєродонецьку:

«Почав купляти обладнання, потрошку. Десь мені пішли на зустріч. Десь брав на виплати. Потихеньку збирали й десь влітку відкрилися в Івано-Франківську. Працював я одночасно й  у лікарнях, і в приватному центрі. Звичайно, зберегти всі послуги не вдалося. Ми з дружиною працювали та працюємо зараз за нашими основними напрямами — офтальмологія, дерматологія, косметологія».

медичний центр із Сєвєродонецька
Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Цього року родина вирішила переїхати до Дніпра. Такий вибір пояснюють тим, що саме в Дніпрі вся родина, яка до цього роз’їхалася країною, змогла зібратися разом. Та й загалом, каже Вадим Валерійович, з Дніпра швидше буде поїхати до деокупованого Сєвєродонецька.

Зараз у медичному центрі «Гіппократ» долають офтальмологічні захворювання, які піддаються коректуванню. Це короткозорість, далекозорість, астигматизм, синдром сухого ока, катаракти та глаукоми. З дерматологічних послуг проводять діагностику родимок, біопсію шкіри, видалення доброякісних новоутворень за допомогою лазера та кріодеструкції. Доступна діагностика та лікування випадіння волосся.

Серед косметологічних процедур — контурна пластика, лікування мімічних зморшок, ліфтинг, лікування гіперпігментації, чутливої шкіри, рубців постакне, розтяжок, куперозу тощо.

У медичному центрі «Гіппократ» лікарем-офтальмологом працює Ростислав Дрокін, син власників оптик із Сєвєродонецька Ігоря та Олени Дрокіних. Їхню історію «Східний Варіант» розповідав раніше.

медичний центр із Сєвєродонецька
Ростислав Дрокін — лікар-офтальмолог. Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Допомагає в центрі й син Вадима та Валерії — Кирило, а косметологинею-естетисткою тут працює його дружина Ірина. Вадим Валерійович жартує, що родинна справа тільки набирає обертів.

«Справа мого життя»

Медичний центр «Гіппократ» тільки починає працювати на новому місці, але вже має плани щодо розширення переліку процедур. Та найголовніше, каже Вадим Валерійович, щоб закінчилася війна:

«Було б чудово повернутися додому, відновити діяльність центру там, і продовжувати працювати ще й у Дніпрі. Та лише час покаже, як воно буде. Сьогодні ми працюємо на повну потужність. Наші плани — навчати молодь, розширятися і працювати стільки, скільки дозволять можливості».

медичний центр із Сєвєродонецька
Фото: медичний центр «Гіппократ» у Facebook

Свою роботу Вадим Валерійович називає «справою свого життя». Та окрім цього має намір зберегти та розвивати медичний центр саме як сімейний бізнес. А це, своєю чергою, тільки додає мотивації працювати далі.

Як звʼязатися?

Медичний центр «Гіппократ» працює в Дніпрі за адресою: вул. Херсонська 10а.

+380 (97) 672 51 43

+380 (66) 493 65 13

Офіційний сайт

Соціальні мережі:

Instagram

Facebook

***

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись:
21 Листопада Четвер
23:30

Кількість боїв сьогодні на фронті сягнула 174

22:58

Ще два Герої України отримали орден "Золота Зірка" за бої на Донеччині

22:30

Донеччина та Луганщина у трійці найбільш екологічно постраждалих від війни регіонів (інфографіка)

21:59

49 закладів охорони здоров’я Луганщини працюють на підконтрольній Україні території

21:44

Агент руху "АТЕШ" допоміг Силам оборони знищити на Донеччині підрозділ БпЛА армії рф

20:59

У момент удару по Костянтинівці поранені були у своїх оселях: одна у важкому стані

20:49

Житло для ВПО Для переселенців з Луганщини доступні 24 місцеві та 3 районні програми забезпечення житлом

20:21

На Костянтинівку армія рф скинула 2 авіабомби: поранено 6 людей (фото)

На Костянтинівку армія рф скинула 2 авіабомби: поранено 6 людей (фото)
19:54

Російський удар по Дніпру: путін заявив про випробування новітньої ракети середньої дальності "Орєшнік" (доповнено)

19:22

На Донеччині затвердили список спортсменів-кандидатів на участь в наступній Олімпіаді

18:59

Зеленський вручив "Хрест бойових заслуг" командиру десантників, які нищили росіян у Білогорівці

18:50

На Донеччині запустили в роботу 173 котельні: всі з запланованих

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: